گروه بهپرور

گروه بهپرور

آخرین اخبار

تاریخچه

تاریخچه

گروه بهپرور در ابتدای فعالیت خود به نام شرکت بهپرور ارومیه در سال 1366 با هدف پرورش مرغ مادر و تولید جوجه یکروزه در شهرستان ارومیه مرکز استان آذربایجان غربی تاسیس گردید. فعالیتهای گسترده و نظام مند آن موجب شد تا در حال حاضر بعنوان یکی از پیشتازان صنعت طیور در کشور و منطقه شناخته شود. به منظور ایفای نقش ملی در اقتصاد کشور و توجه ویژه به اشتغال پایدار گروه بهپرور در سال 1382 تشکیل و در حوزه های گوناگون صنعت طیور فعالیت نمود. ماموریت گروه بهپرور در حوزه های: صنعت (ابنیه و تاسیسات مرغداری و صنایع غذایی)، تولید برخی از مکمل های تغذیه و عرضه واکسن، دارو و نهاده های کشاورزی و همچنین حضور در بازار سرمایه و بازار بیمه تعریف شده است. در حال حاضر گروه بهپرور با بهره برداری از بیش از 20 واحد پرورش مرغ مادر به ظرفیت 600.000 قطعه و تولید بیش از 60 میلیون قطعه جوجه یکروزه از نژادهای برتر جهان نظیر Ross، سهم ممتاز و منحصر به فردی را در صنعت مرغداری کشور به خود اختصاص داده است.

رسالت بهپرور در ایفای نقش و مسئولیت های اجتماعی در جهت کاهش قیمت تمام شده ایجاب کرد تا یکی از بزرگترین زنجیره کامل و یکپارچه تولید و توزیع گوشت مرغ (Integration) را در دستور کار خود قرار داده و هم اکنون زنجیره مذکور در مرحله بهره برداری و حضور در بازار است.

در این خصوص ایجاد زنجیره توزیع و فروش مویرگی ایجاد و تجهیز کارخانه غذای آماده (Fast Food) به عنوان یکی از نیازهای اساسی جامعه کنونی را در دست پیگیری دارد. علاوه بر موارد ذکر شده این گروه در بخشهای فنی و مهندسی و خدمات مشاوره ای و همچنین واردات و صادرات محصولات مرتبط با صنعت فعال است و شرکتهای تخصصی را تأسیس نموده است.

 

 
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی