گروه بهپرور

گروه بهپرور

آخرین اخبار

ماموریت

ماموریت

مأموریت :

گروه بهپرور در زمینه تولید جوجه یکروزه و گوشت مرغ اعم از آماده و فراوری شده وغذای آماده،دان طیور و تجهیزات و ماشین آلات صنعت طیور فعالیت می کند و مأموریت اصلی آن این است که بهترین محصولات را از نظر کیفیت و قیمت برای مشتریان خود تولید و به آن ها عرضه نماید و در این راه تمامی توان خود را بکار می گیرد تا با استفاده از مرغوب ترین مواد اولیه و پیشرفته ترین ماشین آلات و تجهیزات و بهره گیری از کادری مجرب و متخصص و متعهد به این مهم دست یابد .


فلسفه وجودی گروه ، توجه و حمایت از مشتریان خود بوده و همواره تولید رقابت می کند.گروه بهپرور از تجهیزات و فناوری مورداستفاده نسبتاً پیشرفته بهره مند بوده ، سعی دارد این فناوری را به طور پیوسته  بروز نماید . این گروه بیشتر توجه و تمرکز خود را بر بازار داخلی قرار داده ولی این امر سبب نمی شود تا از حضور موفقیت آمیز و رقابت در بازارهای بین المللی به ویژه بازارهای هدف پرهیز نماید بلکه در سطح بین المللی و خصوصاً در بازارهای هدف نیز حضوری فعال و چشمگیر دارد . مضافاً اینکه در بازار سرمایه و بیمه نیز حضوری مؤثر و سودآور خواهد داشت.


در امر حفظ محیط زیست نیز گام برداشته و در این زمینه نیز احساس مسئولسیت ملی و جهانی خواهد داشت. . همچنین شرکت خود را در برابر کارکنان خویش مسئول می داند و تلاش می کند تا با شناسایی و جذب نیرو های خبره و فراهم آوردن محیطی پویا و پرتلاش و دانش محور و نیز با ارائه حقوق مناسب و فراگیر و ایجاد سیستم ارزیابی عملکرد وسیستم  انگیزشی کارآ و بکارگیری مدیرانی دلسوز، بهره ور و متخصص موجبات بهره وری  و رضایت شغلی کارکنان خود را فراهم کرده و آن ها را متعهد به اجرای اهداف شرکت نماید .


در ضمن گروه تمامی تلاش خود را می نماید تا به سهامداران و ذینفعان و جوامعی که در آنها به فعالیت مشغول است عالی ترین منافع معنوی و اقتصادی را از طریق افزایش ارزش وسودمتعارف ارائه نماید .

 
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی